
- Бар
- Коды:180290
TRN 6/4-B CAMOZZI - 6х4 мм полиамидті түтік, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 6/4-B
Сыртқы диаметрі: 6 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Түсі: көк • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 6/4-B |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 16.2г/м |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Үзілуге қысым | 84бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 17ж |
| Мин. иілу радиусы | 30 мм |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 28бар |
| Көкшланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

