
- Бар
- Коды:226866
TRN 8/4 CAMOZZI - 8х4 мм полиамидті түтік, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 8/4
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Түсі: мөлдір • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 8/4 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 38.8г/м |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Үзілуге қысым | 60бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 24ж |
| Мин. иілу радиусы | 32мм |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 44бар |
| Мөлдіршланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

