
- Бар
- Коды:180296
TRN 8/6-G CAMOZZI - 8х6 мм полиамидті түтік, сары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 8/6-G
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 6 мм • Түсі: сары • Материал: полиамид (PA12)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 8/6-G |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 22.6г/м |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Үзілуге қысым | 60бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 24ж |
| Мин. иілу радиусы | 40 мм |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 20бар |
| Сарышланг/түтік | полиамид (PA12) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

