
- Бар
- Коды:85393
TRN 15/12-NX CAMOZZI - 15х12 мм полиамидті түтік, қара
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TRN 15/12-NX
Көлік құралдарының пневматикалық тежеу жүйелеріне арналған.Түтік (полиамид PA12 type X) ультракүлгін сәулелерге, қышқылдарға, бояуларға және еріткіштерге төзімді.Жұмыс температурасының диапазоны: -50...+100°С.Статикалық жағдайда: -60...+100°С.Түтік DIN 74324 және ГОСТ Р 51190-98 талаптарына сәйкес келеді, бұл ROSS IT сәйкестік сертификатымен расталады.МТ14.В21461
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TRN 15/12-NX |
| Ішкі диаметрі | 12 мм |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 68ж |
| Мин. иілу радиусы | 90 мм |
| Сыртқы диаметрі | 15 мм |
| Жұмыс температурасы | -50 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 16бар |
| Стандарт | DIN 74324ГОСТ Р 51190-98 |
| Қара шланг/түтік | полиамид (PA12 type X) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

