
- Бар
- Коды:21560
PAN-V0-8X1-BL 132906 FESTO - 10х6 мм полиамидті түтік, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PAN-V0-8X1-BL 132906
Сыртқы диаметрі: 10 мм • Ішкі диаметрі: 6 мм • Түсі: көк • Материал: полиамид (PA), поливинилхлорид (ПВХ, PVC)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 132906 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 65г/м |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Өлшем бірлігі | м |
| Таңбалау | PAN-V0-8X1-BL |
| Мин. иілу радиусы | 24мм |
| Сыртқы диаметрі | 10 мм |
| Жұмыс ортасы | су минералды маймен сығылған ауа ISO стандартына сәйкес 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -30 ÷ 90°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Ағынды азайтпайтын иілу радиусы | 45мм |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 57 ± 3 D,72 ± 4 A |
| Шланг/түтік | полиамид (PA)поливинилхлорид (ПВХ, PVC) |
| Материалдың көгілдір күйдіру сынағы | UL94 V-0 (корпус) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

