
- Бар
- Коды:180240
TPU 12/9-R CAMOZZI - 12х9 мм полиуретанды шланг, қызыл
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPU 12/9-R
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 9 мм • Түсі: қызыл • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPU 12/9-R |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 60.3г/м |
| Ішкі диаметрі | 9 мм |
| Үзілуге қысым | 24бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 60г |
| Мин. иілу радиусы | 50 мм |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 8бар |
| Қызылшланг/түтік | полиуретан (PU) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

