
- Бар
- Коды:265308
TPU 16/10-B CAMOZZI - 16x10 мм полиуретанды шланг, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPU 16/10-B
Сыртқы диаметрі: 16 мм • Ішкі диаметрі: 10 мм • Түсі: көк • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPU 16/10-B |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 147г/м |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Үзілуге қысым | 24бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 60г |
| Мин. иілу радиусы | 70 мм |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 16бар |
| Көкшланг/түтік | полиуретан (PU) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

