
- Бар
- Коды:180224
TPU 4/2-G CAMOZZI - 4х2 мм полиуретанды шланг, сары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPU 4/2-G
Сыртқы диаметрі: 4 мм • Ішкі диаметрі: 2 мм • Түсі: сары • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPU 4/2-G |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 11.5г/м |
| Ішкі диаметрі | 2 мм |
| Үзілуге қысым | 56бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 12ж |
| Мин. иілу радиусы | 11мм |
| Сыртқы диаметрі | 4 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 19бар |
| Сарышланг/түтік | полиуретан (PU) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

