
- Бар
- Коды:85350
TPU 6/4 CAMOZZI - 6x4 мм полиуретанды шланг, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPU 6/4
Сыртқы диаметрі: 6 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Түсі: мөлдір • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPU 6/4 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 19.2г/м |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Үзілуге қысым | 40бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 19ж |
| Мин. иілу радиусы | 18мм |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 13бар |
| Мөлдіршланг/түтік | полиуретан (PU) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

