
- Бар
- Коды:180229
TPU 6/4-N CAMOZZI - 6x4 мм полиуретанды шланг, қара
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPU 6/4-N
Сыртқы диаметрі: 6 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Түсі: қара • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPU 6/4-N |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 19.2г/м |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Үзілуге қысым | 40бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 19ж |
| Мин. иілу радиусы | 18мм |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 13бар |
| Қара шланг/түтік | полиуретан (PU) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

