
- Бар
- Коды:180233
TPU 8/6-G CAMOZZI - 8х6 мм полиуретанды шланг, сары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPU 8/6-G
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 6 мм • Түсі: сары • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPU 8/6-G |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 26.8г/м |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Үзілуге қысым | 28бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 27ж |
| Мин. иілу радиусы | 35мм |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 9бар |
| Сарышланг/түтік | полиуретан (PU) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

