
- Бар
- Коды:266363
PUX42 CAMOZZI - 4х2 мм полиуретанды тағамдық шланг, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PUX42
Полиуретаннан жасалған PUX құбыры стандартты қысым мәндерінде жұмыс істейтін пневматикалық жүйелерді коммутациялау үшін қолданылады. Тамақ өнеркәсібінде қолданылады.
FDA 21 CFR 177.2600 және ЕО 10/2011 ережелерінің талаптарына сәйкес келеді.
Құбыр материалы жұмыс ортасын көруге мүмкіндік беретін мөлдір дизайнға ие. Иілудің кіші радиусымен ерекшеленеді.
Материал: полиуретан (жағалаудың қаттылығы SH98).
Жұмыс температурасы: -20...+60°С.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PUX42 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 11.5г/м |
| Ішкі диаметрі | 2 мм |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 1100г |
| Мин. иілу радиусы | 11мм |
| Сыртқы диаметрі | 4 мм |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | FDA талаптарына сәйкес келеді |
| Қолдану | тамақ өнеркәсібі |
| Жұмыс ортасы | суанейтралды сұйықтықтартағамдық өнімдерқысылған ауа |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 19бар |
| Мөлдіршланг/түтік | полиуретан (PU) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

