
- Бар
- Коды:180277
HTR 15/12,5-B CAMOZZI - 15х12 мм полиэфирлі түтік, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HTR 15/12,5-B
Сыртқы диаметрі: 15 мм • Ішкі диаметрі: 12 мм • Түсі: көк • Материал: полиэстер
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HTR 15/12,5-B |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 65,8г/м |
| Ішкі диаметрі | 12 мм |
| Үзілуге қысым | 28бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 66г |
| Мин. иілу радиусы | 230мм |
| Сыртқы диаметрі | 15 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 9бар |
| Көкшланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

