
- Бар
- Коды:180278
HTR 16/13-B CAMOZZI - 16x13 мм полиэфирлі түтік, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HTR 16/13-B
Сыртқы диаметрі: 16 мм • Ішкі диаметрі: 13 мм • Түсі: көк • Материал: полиэстер
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HTR 16/13-B |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 90,5г/м |
| Ішкі диаметрі | 13 мм |
| Үзілуге қысым | 28бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 83ж |
| Мин. иілу радиусы | 240мм |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 9бар |
| Көкшланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

