
- Бар
- Коды:180254
HTR 4/2-N CAMOZZI - 4х2 мм полиэфирлі түтік, қара
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HTR 4/2-N
Сыртқы диаметрі: 4 мм • Ішкі диаметрі: 2 мм • Түсі: қара • Материал: полиэстер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HTR 4/2-N |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 11.5г/м |
| Ішкі диаметрі | 2 мм |
| Үзілуге қысым | 96бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 12ж |
| Мин. иілу радиусы | 16мм |
| Сыртқы диаметрі | 4 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 32бар |
| Қара шланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

