
- Бар
- Коды:180255
HTR 5/3-B CAMOZZI - 5х3 мм полиэфирлі түтік, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HTR 5/3-B
Сыртқы диаметрі: 5 мм • Ішкі диаметрі: 3 мм • Түсі: көк • Материал: полиэстер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HTR 5/3-B |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 15.3г/м |
| Ішкі диаметрі | 3 мм |
| Үзілуге қысым | 80бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 15ж |
| Мин. иілу радиусы | 25мм |
| Сыртқы диаметрі | 5 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 27бар |
| Көкшланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

