
- Бар
- Коды:180259
HTR 6/4-G CAMOZZI - 6x4 мм полиэфирлі түтік, сары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HTR 6/4-G
Сыртқы диаметрі: 6 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Түсі: сары • Материал: полиэстер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HTR 6/4-G |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 19.2г/м |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Үзілуге қысым | 64бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 19ж |
| Мин. иілу радиусы | 35мм |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 21бар |
| Сарышланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

