
- Бар
- Коды:180265
HTR 8/6-R CAMOZZI - 8х6 мм полиэфирлі түтік, қызыл
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы HTR 8/6-R
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 6 мм • Түсі: қызыл • Материал: полиэстер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | HTR 8/6-R |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 26.8г/м |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Үзілуге қысым | 44бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 27ж |
| Мин. иілу радиусы | 65 мм |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 15бар |
| Қызылшланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

