
- Бар
- Коды:180249
TPE 10/8-B CAMOZZI - 10х8 мм полиэтиленді түтік, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPE 10/8-B
Сыртқы диаметрі: 10 мм • Ішкі диаметрі: 8 мм • Түсі: көк • Материал: полиэтилен (PE)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPE 10/8-B |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 25.4г/м |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Үзілуге қысым | 22бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 28ж |
| Мин. иілу радиусы | 76мм |
| Сыртқы диаметрі | 10 мм |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 7бар |
| Көкшланг/түтік | полиэтилен (PE) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

