
- Бар
- Коды:180252
TPE 12/10-B CAMOZZI - 12х10 мм полиэтиленді түтік, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPE 12/10-B
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 10 мм • Түсі: көк • Материал: полиэтилен (PE)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPE 12/10-B |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 31.1г/м |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Үзілуге қысым | 20бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 33ж |
| Мин. иілу радиусы | 122мм |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 7бар |
| Көкшланг/түтік | полиэтилен (PE) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

