
- Бар
- Коды:265311
TPE 14/12 CAMOZZI - 14х12 мм полиэтиленді түтік, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPE 14/12
Сыртқы диаметрі: 14 мм • Ішкі диаметрі: 12 мм • Түсі: мөлдір • Материал: полиэтилен (PE)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Материал | Полиэтилен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPE 14/12 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 36,7г/м |
| Ішкі диаметрі | 12 мм |
| Үзілуге қысым | 20бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 33ж |
| Мин. иілу радиусы | 150мм |
| Сыртқы диаметрі | 14 мм |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 5бар |
| Мөлдіршланг/түтік | полиэтилен (PE) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

