
- Бар
- Коды:180241
TPE 5/3-B CAMOZZI - 5х3 мм полиэтиленді түтік, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPE 5/3-B
Сыртқы диаметрі: 5 мм • Ішкі диаметрі: 3 мм • Түсі: көк • Материал: полиэтилен (PE)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPE 5/3-B |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 11.3г/м |
| Ішкі диаметрі | 3 мм |
| Үзілуге қысым | 50бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 12ж |
| Мин. иілу радиусы | 23мм |
| Сыртқы диаметрі | 5 мм |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 17бар |
| Көкшланг/түтік | полиэтилен (PE) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

