
- Бар
- Коды:180245
TPE 6/4-R CAMOZZI - 6x4 мм полиэтиленді түтік, қызыл
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TPE 6/4-R
Сыртқы диаметрі: 6 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Түсі: қызыл • Материал: полиэтилен (PE)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TPE 6/4-R |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 14.1г/м |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Үзілуге қысым | 40бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 16ж |
| Мин. иілу радиусы | 32мм |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс температурасы | 0 ÷ 40°C |
| Жұмыс қысымы | 13бар |
| Қызылшланг/түтік | полиэтилен (PE) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

