
- Бар
- Коды:85228
SC108B10 CAMOZZI - Полиамидті спиральді түтік 10 мм, 10 м, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SC108B10
Сыртқы диаметрі: 10 мм • Ішкі диаметрі: 8 мм • Орындалуы: тікелей бұру • Түсі: көк • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SC108B10 |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | тікелей бұру |
| Сызықтық ұзындық | 10м |
| Салмақ | 300г |
| Сыртқы диаметрі | 10 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 5м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 16бар |
| Көкшланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

