
- Бар
- Коды:180151
SC1210G75 CAMOZZI - Полиамидті спиральді түтік 12 мм, 7.5 м, сары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SC1210G75
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 10 мм • Орындалуы: тікелей бұру • Түсі: сары • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SC1210G75 |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | тікелей бұру |
| Сызықтық ұзындық | 7.5м |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 3.75м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Сарышланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

