
- Бар
- Коды:180157
SC1210N15 CAMOZZI - Полиамидті спиральді түтік 12 мм, 15 м, қара
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SC1210N15
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 10 мм • Орындалуы: тікелей бұру • Түсі: қара • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SC1210N15 |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | тікелей бұру |
| Сызықтық ұзындық | 15м |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 7.5м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Қара шланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

