
- Бар
- Коды:85216
SC64B10 CAMOZZI - Полиамидті спиральді түтік 6 мм, 10 м, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SC64B10
Сыртқы диаметрі: 6 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Орындалуы: тікелей бұру • Түсі: көк • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SC64B10 |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | тікелей бұру |
| Сызықтық ұзындық | 10м |
| Салмақ | 400г |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 5м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 28бар |
| Көкшланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

