
- Бар
- Коды:85220
SC86B5 CAMOZZI - Полиамидті спиральді түтік 8 мм, 5 м, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SC86B5
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 6 мм • Орындалуы: тікелей бұру • Түсі: көк • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SC86B5 |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | тікелей бұру |
| Сызықтық ұзындық | 5м |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 2.5м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 20бар |
| Көкшланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

