
- Бар
- Коды:85221
SC86B75 CAMOZZI - Полиамидті ширатылған түтік 8 мм, 7.5 м, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SC86B75
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 6 мм • Орындалуы: тікелей бұру • Түсі: көк • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SC86B75 |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | тікелей бұру |
| Сызықтық ұзындық | 7.5м |
| Салмақ | 180ж |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 3.75м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 20бар |
| Көкшланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

