
- Бар
- Коды:180141
TSP 10/8-N (L=5) CAMOZZI - Спиральді полиамидті түтік 10 мм, 5 м, қара
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TSP 10/8-N (L=5)
Сыртқы диаметрі: 10 мм • Ішкі диаметрі: 8 мм • Орындалуы: спиральді бұру • Түсі: қара • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TSP 10/8-N (L=5) |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Блоктың ұзындығы | 1.05м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | спиральді бұру |
| Сызықтық ұзындық | 5м |
| Салмақ | 840г |
| Сыртқы диаметрі | 10 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 2.5м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 11бар |
| Қара шланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

