
- Бар
- Коды:180149
TSP 12/10 (L=15) CAMOZZI - Спиральді полиамидті түтік 12 мм, 15 м, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TSP 12/10 (L=15)
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 10 мм • Орындалуы: спиральді бұру • Түсі: көк • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TSP 12/10 (L=15) |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Блоктың ұзындығы | 1.05м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | спиральді бұру |
| Сызықтық ұзындық | 15м |
| Салмақ | 878ж |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 7.5м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 9бар |
| Көкшланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

