
- Бар
- Коды:180116
TSP 6/4-N (L=30) CAMOZZI - Спиральді полиамидті түтік 6 мм, 30 м, қара
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TSP 6/4-N (L=30)
Сыртқы диаметрі: 6 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Орындалуы: спиральді бұру • Түсі: қара • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TSP 6/4-N (L=30) |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Блоктың ұзындығы | 1м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | спиральді бұру |
| Сызықтық ұзындық | 30м |
| Салмақ | 458ж |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 15м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 20бар |
| Қара шланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

