
- Бар
- Коды:180135
TSP 8/6-V (L=15) CAMOZZI - Полиамидті спиральді түтік 8 мм, 15 м, жасыл
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы TSP 8/6-V (L=15)
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 6 мм • Орындалуы: спиральді бұру • Түсі: жасыл • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Жасыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TSP 8/6-V (L=15) |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Блоктың ұзындығы | 1м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | спиральді бұру |
| Сызықтық ұзындық | 15м |
| Салмақ | 692ж |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 7.5м |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 14бар |
| Жасылшланг/түтік | полиамид (PA) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

