
- Бар
- Коды:21668
ӨҚ-4-15-1/4- BL 19799 FESTO - Полиамидті спиральді түтік 6.3 мм, көк
249 235 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PPS-4-15-1/4-BL 19799
Сыртқы диаметрі: 6.3 мм • Ішкі диаметрі: 4.7 мм • Қосылым: G1/4 • Түсі: көк • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 19799 |
| Ішкі диаметрі | 4.7 мм |
| Блоктың ұзындығы | 0.67м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Орамдардың саны | 90 |
| Таңбалау | PPS-4-15-1/4-BL |
| Салмақ | 367ж |
| Сыртқы диаметрі | 6.3 мм |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ұзындығы | 15м |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -30 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 21.2бар |
| Жалғастырушы бұранда | Жез |
| Шланг/түтік | полиамид (PA) |
| Көкиілуден қорғау | Мырышталған,Болат |
- Бағасы: 249 235 ₸

