
- Бар
- Коды:21671
ӨҚ-6-7,5-1/4- BL 19796 FESTO - Полиамидті спиральді түтік 7.8 мм, көк
193 318 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PPS-6-7,5-1/4-BL 19796
Сыртқы диаметрі: 7.8 мм • Ішкі диаметрі: 6.2 мм • Қосылым: G1/4 • Түсі: көк • Материал: полиамид (PA)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 19796 |
| Ішкі диаметрі | 6.2 мм |
| Блоктың ұзындығы | 0.43м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Орамдардың саны | 43 |
| Таңбалау | PPS-6-7,5-1/4-BL |
| Салмақ | 298ж |
| Сыртқы диаметрі | 7.8 мм |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ұзындығы | 7м7.5м |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -30 ÷ 80°C |
| Жұмыс қысымы | 17.2бар |
| Жалғастырушы бұранда | Жез |
| Шланг/түтік | полиамид (PA) |
| Көкиілуден қорғау | Мырышталған,Болат |
- Бағасы: 193 318 ₸

