
- Бар
- Коды:21656
PUN-12X2-S-1-SW 197614 FESTO - 12 мм полиуретанды спиральді шланг, қара
173 285 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PUN-12X2-S-1-SW 197614
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 8 мм • Түсі: қара • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 197614 |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Блоктың ұзындығы | 0.32м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Орамдардың саны | 9 |
| Таңбалау | PUN-12X2-S-1-SW |
| Салмақ | 200ж |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 1м |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -35 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 52 ± 3 D |
| Шланг/түтік | полиуретан (PU) |
| Қара Материал бойынша ескертпелер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
- Бағасы: 173 285 ₸

