
- Бар
- Коды:21635
PUN-6X1-S-6-SW 197607 FESTO - 6 мм полиуретанды спиральді шланг, қара
91 040 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PUN-6X1-S-6-SW 197607
Сыртқы диаметрі: 6 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Түсі: қара • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 197607 |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Блоктың ұзындығы | 1.214м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Орамдардың саны | 168 |
| Таңбалау | PUN-6X1-S-6-SW |
| Салмақ | 350г |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 6м |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -35 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 52 ± 3 D |
| Шланг/түтік | полиуретан (PU) |
| Қара Материал бойынша ескертпелер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
- Бағасы: 91 040 ₸

