
- Бар
- Коды:21637
PUN-8X1,25-S-1-DUO-BS 197623 FESTO - 8 мм қос полиуретанды спиральды шланг, көк/қара
122 725 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PUN-8X1,25-S-1-DUO-BS 197623
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 5.7 мм • Түсі: көк/қара • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 197623 |
| Ішкі диаметрі | 5.7 мм |
| Блоктың ұзындығы | 0.408м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Орамдардың саны | 12 |
| Таңбалау | PUN-8X1,25-S-1-DUO-BS |
| Салмақ | 130г |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 1м |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -35 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 52 ± 3 D |
| Шланг/түтік | полиуретан (PU) |
| көк/қараматериал бойынша ескертпелер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
- Бағасы: 122 725 ₸

