
- Бар
- Коды:21644
PUN-8X1,25-S-6-SW 197610 FESTO - 8 мм полиуретанды спиральді шланг, қара
98 288 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PUN-8X1,25-S-6-SW 197610
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 5.7 мм • Түсі: қара • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 197610 |
| Ішкі диаметрі | 5.7 мм |
| Блоктың ұзындығы | 0.904м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Орамдардың саны | 87 |
| Таңбалау | PUN-8X1,25-S-6-SW |
| Салмақ | 440г |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 6м |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -35 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 52 ± 3 D |
| Шланг/түтік | полиуретан (PU) |
| Қара Материал бойынша ескертпелер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
- Бағасы: 98 288 ₸

