
- Бар
- Коды:233824
PUS160X120-6M-BU-B1 EMC - 16 мм полиуретанды спиральді шланг, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PUS160X120-6M-BU-B1
Сыртқы диаметрі: 16 мм • Ішкі диаметрі: 12 мм • Орындалуы: Екі жағынан 10 см түзу бұрмалар • Түсі: көк • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | EMC |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PUS160X120-6M-BU-B1 |
| Ішкі диаметрі | 12 мм |
| Үзілуге қысым | 24бар |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | Екі жағынан 10 см түзу бұрмалар |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 6м |
| Жұмыс ортасы | сығылған ауа |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 70°C |
| Жұмыс қысымы | 8бар |
| Көкшланг/түтік | полиуретан (PU) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

