
- Бар
- Коды:180166
SP86B5 CAMOZZI - Полиуретанды спиральді шланг 8 мм, 5 м, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SP86B5
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 6 мм • Орындалуы: спиральді бұру • Түсі: көк • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SP86B5 |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | спиральді бұру |
| Сызықтық ұзындық | 5м |
| Салмақ | 820ж |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 2.5м |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 9бар |
| Көкшланг/түтік | полиуретан (PU) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

