
- Бар
- Коды:21663
PUN-10X1,5-SG-2,4-BL-1/4 533463 FESTO - 9,5 мм полиуретанды спиральді шланг, көк
136 270 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PUN-10X1,5-SG-2,4-BL-1/4 533463
Сыртқы диаметрі: 9.5 мм • Ішкі диаметрі: 6.4 мм • Қосылым: G1/4 • Түсі: көк • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 533463 |
| Ішкі диаметрі | 6.4 мм |
| Блоктың ұзындығы | 0.889м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Иілуден қорғау | POM |
| Орамдардың саны | 21 |
| Таңбалау | PUN-10X1,5-SG-2,4-BL-1/4 |
| Салмақ | 180ж |
| Сыртқы диаметрі | 9.5 мм |
| Қосылу | G1/4 |
| Жұмыс ұзындығы | 2.4м |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 15бар |
| Ағынды азайтпайтын иілу радиусы | 50 мм |
| Жалғастырушы бұранда | Жез, Никельмен қаптау |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 87 ± 3 A |
| Шланг/түтік | полиуретан (PU) |
| Материал бойынша көк белгілер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
- Бағасы: 136 270 ₸

