
- Бар
- Коды:21667
PUN-12X2-SG-6-BL-3/8 533467 FESTO - 11.7 мм полиуретанды спиральді шланг, көк
288 520 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PUN-12X2-SG-6-BL-3/8 533467
Сыртқы диаметрі: 11.7 мм • Ішкі диаметрі: 7.9 мм • Қосылым: G3/8 • Түсі: көк • Материал: полиуретан (PU)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 533467 |
| Ішкі диаметрі | 7.9 мм |
| Блоктың ұзындығы | 1.312м |
| Өлшем бірлігі | дана |
| Иілуден қорғау | POM |
| Орамдардың саны | 53 |
| Таңбалау | PUN-12X2-SG-6-BL-3/8 |
| Салмақ | 560г |
| Сыртқы диаметрі | 11.7 мм |
| Қосылу | G3/8 |
| Жұмыс ұзындығы | 6м |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -40 ÷ 60°C |
| Жұмыс қысымы | 13бар |
| Ағынды азайтпайтын иілу радиусы | 65 мм |
| Жалғастырушы бұранда | Жез, Никельмен қаптау |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 87 ± 3 A |
| Шланг/түтік | полиуретан (PU) |
| Материал бойынша көк белгілер | құрамында мыс және тефлон жоқ |
- Бағасы: 288 520 ₸

