
- Бар
- Коды:180210
SH108R30 CAMOZZI - полиэфирлі спиральді түтік 10 мм, 30 м, қызыл
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SH108R30
Сыртқы диаметрі: 10 мм • Ішкі диаметрі: 8 мм • Орындалуы: спиральді бұру • Түсі: қызыл • Материал: полиэстер
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Қызыл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SH108R30 |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | спиральді бұру |
| Сызықтық ұзындық | 30м |
| Салмақ | 878ж |
| Сыртқы диаметрі | 10 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 15м |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Қызылшланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

