
- Бар
- Коды:85302
SH1210B75 CAMOZZI - полиэфирлі спиральді түтік 12 мм, 7,5 м, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SH1210B75
Сыртқы диаметрі: 12 мм • Ішкі диаметрі: 10 мм • Орындалуы: спиральді бұру • Түсі: көк • Материал: полиэстер
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Көк |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SH1210B75 |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | спиральді бұру |
| Сызықтық ұзындық | 7.5м |
| Салмақ | 900г |
| Сыртқы диаметрі | 12 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 3.75м |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 10бар |
| Көкшланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

