
- Бар
- Коды:85277
SH64B5 CAMOZZI - полиэфирлі спиральді түтік 6 мм, 5 м, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SH64B5
Сыртқы диаметрі: 6 мм • Ішкі диаметрі: 4 мм • Орындалуы: спиральді бұру • Түсі: көк • Материал: полиэстер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SH64B5 |
| Ішкі диаметрі | 4 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | спиральді бұру |
| Сызықтық ұзындық | 5м |
| Салмақ | 320г |
| Сыртқы диаметрі | 6 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 2.5м |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 21бар |
| Көкшланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

