
- Бар
- Коды:180184
SH86G15 CAMOZZI - полиэфирлі спиральді түтік 8 мм, 15 м, сары
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SH86G15
Сыртқы диаметрі: 8 мм • Ішкі диаметрі: 6 мм • Орындалуы: спиральді бұру • Түсі: сары • Материал: полиэстер
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Түсі | Сары |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SH86G15 |
| Ішкі диаметрі | 6 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | спиральді бұру |
| Сызықтық ұзындық | 15м |
| Салмақ | 878ж |
| Сыртқы диаметрі | 8 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 7.5м |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 15бар |
| Сарышланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

