
- Бар
- Коды:85311
SHC42B10 CAMOZZI - полиэфирлі спиральді түтік 4 мм, 10 м, көк
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы SHC42B10
Сыртқы диаметрі: 4 мм • Ішкі диаметрі: 2 мм • Орындалуы: тікелей бұру • Түсі: көк • Материал: полиэстер
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SHC42B10 |
| Ішкі диаметрі | 2 мм |
| Өлшем бірлігі | дана |
| орындалуы | тікелей бұру |
| Сызықтық ұзындық | 10м |
| Сыртқы диаметрі | 4 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 5м |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 100°C |
| Жұмыс қысымы | 25бар |
| Көкшланг/түтік | полиэстер |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

