
- Бар
- Коды:85398
PTFE 10/8 CAMOZZI - 10х8 мм фторопластикалық түтік, мөлдір
Бағасын нақтылаңыз
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PTFE 10/8
Сыртқы диаметрі: 10 мм • Ішкі диаметрі: 8 мм • Түсі: мөлдір • Материал: фторопласт (PTFE/тефлон/PFA/политетрафторэтилен)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Camozzi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PTFE 10/8 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 66г/м |
| Ішкі диаметрі | 8 мм |
| Үзілуге қысым | 36бар |
| Өлшем бірлігі | м |
| Салмақ | 62ж |
| Мин. иілу радиусы | 60 мм |
| Сыртқы диаметрі | 10 мм |
| Жұмыс температурасы | -60 ÷ 260°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Мөлдіршланг/түтік | фторопласт (PTFE/тефлон/PFA/политетрафторэтилен) |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

