
- Бар
- Коды:21349
PTFEN-14X2-NT 8061176 FESTO - 14x10 мм фторопластикалық түтік, мөлдір
52 198 ₸
+7 (778) 680-23-07
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы PTFEN-14X2-NT 8061176
Сыртқы диаметрі: 14 мм • Ішкі диаметрі: 10 мм • Түсі: мөлдір • Материал: фторопласт (PTFE/тефлон/PFA/политетрафторэтилен)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Festo |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8061176 |
| Ұзындығына байланысты өнімнің салмағы | 162г/м |
| Ішкі диаметрі | 10 мм |
| Өлшем бірлігі | м |
| Таңбалау | PTFEN-14X2-NT |
| Мин. иілу радиусы | 106мм |
| Сыртқы диаметрі | 14 мм |
| Тамақ өнеркәсібінде қолдану үшін мақұлдау | материал туралы қосымша ақпаратты қараңыз |
| Жұмыс ортасы | ISO стандартына сәйкес сығылған ауа 8573-1:2010 [7:-:-] |
| Жұмыс температурасы | -20 ÷ 150°C |
| Жұмыс қысымы | 12бар |
| Ағынды азайтпайтын иілу радиусы | 120мм |
| Қаттылық (Шор бойынша) | 55 ± 5 D |
| Шланг/түтік | фторопласт (PTFE/тефлон/PFA/политетрафторэтилен) |
| Мөлдірматериалды отқа төзімді сынау | UL94 V-0 |
- Бағасы: 52 198 ₸

